نشان نقره جشنواره بین اللمللی عکس خیام به صادق سوری اختصاص یافت

20 اثر پذیرفته شده اعضای کانون عکاسان مستقل در ششمین جشنواره بین اللمللی عکس خیام

نشان نقره جشنواره بین اللمللی عکس خیام به صادق سوری اختصاص یافت

در آیین اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام نفرات برتر بخش های مختلف این رقابت عکاسانه معرفی گردیدند.
د ر ششمین دوره از جشنواره بین المللی عکس خیام، ۱۳۴۰۹ قطعه عکس از هنرمندان ۵۰ کشور به دبیرخانه این جشنواره رسید و در مجموع ۱۶۰۰ دلار جایزه نقدی به همراه نشان جشنواره به برگزیدگان اهدا شد. همچنین تعداد ۱۲۲ عکس جهت نمایشگاه انتخاب شدند.
صادق سوری ، عکاس سیستان و بلوچستان در بخش آزاد تک رنگ با اثر life ، نشان نقره این جشنواره را دریافت نمود.همچنین اعضای کانون عکاسان مستقل سیستان و بلوچستان با ۲۰ اثر پذیرفته شده در این جشنواره حضور دارند.صادق سوری با ۵ اثر، احمد عباسی مقدم با ۵ اثر، محمود میربزرگ با ۴ اثر، مهدی نجارپیشه با ۳ اثر و زبیر موحد با ۳ اثر موفق به حضور در نمایشگاه ششمین جشنواره بین اللملی عکس خیام شدند.
جشنواره بین‌المللی عکس «خیام» تنها جشنواره داخلی زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) است و عکس‌های راه یافته به آن ضمن ثبت در آرشیو FIAP و PSA بنام عکاس برای دریافت القاب FIAP و PSA نیز محاسبه خواهد شد. دوره‌های پیشین این رویداد عنوان پر شرکت‌کننده ترین جشنواره ایرانی را به دست آورد. این جشنواره تنها جشنواره داخلی محسوب می‌شود که تعداد شرکت‌کنندگان خارجی آن در دوره‌های پیشین از شرکت‌کنندگان داخلی بیشتر بود. همچنین آثار برتر دوره‌های گذشته در ۳۲ شهر و ۵ قاره از جمله در چین، پرپنیان فرانسه، لوگزامبورگ، یونان، ایتالیا، اسپانیا، آرژانتین، آفریقای جنوبی، ترکیه، عمان و چندین کشور دیگر به نمایش گذاشته شد.

کامنتی ارسال نشده است.

متاسفانه در این لحظه ارسال کامنت مقدور نیست.